Usługi prawne on-line

Chcesz uzyskać pomoc prawną bez wychodzenia z domu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w mojej kancelarii zapewniam klientom możliwość uzyskania pomocy prawnej przez Internet. Jest to rozwiązanie korzystne dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze.

Jak uzyskać poradę prawną On-line?

1.      Dokładnie opisz swój problem prawny

·         W pierwszej kolejności wypełnij poniższy formularz kontaktowy wybierając usługę z jakiej chcesz skorzystać lub skontaktuj się mailowo (biuro@radcakaczorek-mastej.pl).  Następnie opisz problem prawny  z jakim się zmagasz. Pamiętaj aby wskazać wszystkie potrzebne informacje związane ze sprawą oraz dokumenty jakie posiadasz. Jeżeli po zapoznaniu się ze sprawą, będą potrzebne dodatkowe informację, skontaktuję się z Tobą.

2.      Wycena usługi przez Kancelarię

·         W dalszej kolejności Kancelaria po zapoznaniu się ze sprawą, dokona wyceny usługi, którą prześlę do akceptacji dla Klienta.

3.      Płatność za usługę prawną

·         Po akceptacji przez Klienta warunków wynagrodzenia, Klient dokonuje zapłaty wynagrodzenia na rachunek bankowy Kancelarii.

4.      Realizacja Usługi przez Kancelarię

·         Następnie Kancelaria w zależności od wyboru Klienta przygotuje stosowne pismo lub udzieli porady prawnej na podstawie przekazanych przez Klienta dokumentów i informacji.                  

·         5. W przypadku problemów technicznych i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.


Skorzystaj z porady prawnej on-line