O kancelarii

Kancelaria w ramach obsługi prawnej zapewnia profesjonalną pomoc dla klientów indywidulanych, przedsiębiorców o dowolnym profilu działalności, a także na rzecz osób prawnych.

Kancelaria oferuję klientom specjalistyczną, indywidualną oraz kompleksową obsługę prawną dostosowaną każdorazowo do stanu faktycznego sprawy i potrzeb klienta. Świadczone usługi obejmują analizę zagadnienia, wybór właściwego kierunku działania, przygotowanie pism procesowych na każdym etapie prowadzonej sprawy, reprezentowanie klienta przed właściwymi instytucjami i organami, a także udział  w negocjacjach i mediacjach

Zaufanie, zadowolenie i dobro klienta jest dla mnie priorytetem.

Wykonując swoją pracę najważniejsze dla mnie jest dobro klienta, któremu jest świadczona pomoc prawna. Dlatego też do każdej sprawy podchodzę indywidulanie poszukując rozwiązań jak najkorzystniejszych dla klienta. Zapewniam klientom poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji, a wszystko o czym się dowiaduje w związku z prowadzonymi sprawami, jest objęte bezwzględną tajemnicą zawodową (tzw. tajemnicą radcowską).

W mojej Kancelarii staram się zapewnić Klientom przyjazną atmosferę, aby klienci w jak najmniejszym stopniu odczuwali stres w związku z prowadzonymi sprawami. W relacjach z klientami dbam o  przejrzyste i jasne warunki współpracy, jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z klientami na bieżąco informując o przebiegu prowadzonego postepowania.

Zapraszam do współpracy.